You are here: Home > Księżyc > Znak Barana i ludzie spod niego

Znak Barana i ludzie spod niego

Urodzeni z Księżycem w znaku Barana kochają niespodzianki. Są pełni optymizmu i energii. Widok pudelek z prezentami, kokardek i kolorowych torebek szybko budzi w nich duszę dziecka. Są niecierpliwi i muszą natychmiast rozpakować podarunki, obejrzeć je i znaleźć dla nich zaskakujące zastosowanie. Lubią przedmioty, które można natychmiast wykorzystać. Cena nie jest dla nich najważniejsza. Podobają im się rzeczy nowoczesne, o żywych barwach i ciekawych deseniach. Zwracają natychmiast uwagę na przedmioty w kolorze czerwonym, żółtym i pomarańczowym.

Ucieszą się z praktycznych podarunków. Z książek lubią te o aktualnych wydarzeniach, a także powieści przygodowe i podróżnicze. Przyjemność sprawi im również bon towarowy lub karta z limitem do wykorzystania.

Panie lubią nawilżające balsamy, dobre kremy, sportowe stroje i rękawiczki, modne torebki i telefony komórkowe. Akcesoria kuchenne i „prezenty dla domu” wywołują u nich uczucie rozczarowania.

Panowie ucieszą się z narzędzi do majsterkowania, sprzętu sportowego, atlasów i przewodników po niezwykłych miejscach. Krawaty, wieczne pióra i albumy do zdjęć nie są w ich przypadku najlepszym pomysłem.

Dzieci niecierpliwie czekają na prezenty. Ucieszy je każda zabawka, a największą przyjemność sprawią im piłki, sterowane elektronicznie samochody i piętrowe garaże, figurki zwierząt, gadające lalki i gry planszowe lub komputerowe. Zabawki, których nie można rozłożyć lub natychmiast użyć, wywołują w nich uczucie prawdziwej rozpaczy — podobnie jak ubrania, skarpetki, ozdobne poduszki i komplety naczyń.

Urodzeni z Księżycem w znaku Byka znają wartość każdego podarunku. Kochają prezenty i celebrują ich dawanie i otrzymywanie. Prezent dla nich nie może być tani ani kupiony w ostatniej chwili na wyprzedaży. Instynktownie rozpoznają rzeczy w najlepszym gatunku i doceniają poświęcenie, jakim wykazał się ofiarodawca. Chcą choć przez chwilę poczuć się jak osoba z wyższych sfer. Butelka dobrego trunku, olśniewająca bombonierka czy oryginalne przyprawy z zamorskich krajów są jak najbardziej odpowiednie. Prezenty powinny być wspaniale zapakowane, z wieloma kokardami i wstążeczkami. Osoby z Księżycem w znaku Byka lubią delikatne, pastelowe kolory, dyskretne wzory i eleganckie połączenia.

Duże wrażenie robią na nich nawet drobne prezenty wykonane na specjalne zamówienie, ręcznie zrobione przez ofiarodawcę, z osobną dedykacją. Chętnie przyjmują zrobione na drutach szaliki i swetry.

Tags:

Leave a Reply